1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стара нова година-планирате ли нешто?

Дискусија во 'Канта' започната од bubili61, 10 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubili61

  bubili61 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Амбиентот е исти како за н.година но поинтересно ми е оти се даваат лепчиња со паричка,има богата лотарија итн.и што е нај жалосно никогаш ништо не сум добила :( ама си минам убаво ;)
   
 2. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
  Веќе има ваква тема. :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.