1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стари серии на А1

Дискусија во 'Канта' започната од OhGodWhyMe, 3 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. OhGodWhyMe

  OhGodWhyMe Активен член

  Се зачлени на:
  15 март 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  На кои серии од оние старите се сеќавате? Нешто како " Млади Бунтовници " :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.