1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Старлети - Познати од непознати причини

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од XstrongerX, 26 јули 2012.

 1. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.084
  Пол:
  Женски
  Актуелна е појавата на таканаречените старлети - јавни појави познати од непознати причини.Нивното постојано полнење на жолтата штампа стана дури претерано.
  Ове две според мене се онака познати по тоа што не направиле ништо посебно на светско ниво.И двете стекнаа слава со фамозните секс видеа кои "случајно" се најдоја на интернет.
  [​IMG]

  [​IMG]

  По нивниот пример поново почнаа вакви да никнуваат и на Балканот па и во Македонија

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Дали ја следите нивната кариера ?!
  Дали ви се напорни како мене што ми се ?!
  Дали нивните таканаречени фанови се исклучиво представници од машката популација ?!

  Лично мене ми се крајно антипатични, целите како појава затоа што нели лицето ретко кога е во преден план :D Нон стоп се голи па интимните органи одвлекуваат внимание.
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Значи вака не ги следам многу...Едноставно ким ја следам пошто ја има насекаде ама во последно време и неа не ја следам...тоа како прво....
  како второ-Париз Хилтон не е старлета тааа е американска бизнисменка и пра-внука на Конрад Хилтон (Основачот на хилтон хотели).
  Како трето овие балканските Сораја и слични ми се пре грозни толкави гради усти едносатвно пластични кукли...
  Не сум некој фан на ким но ке кажам нешто за неа тааа мош се прослави како порно ѕвезда..амам таа аима и емисија и други работи си прави како дизајнирање на облека,парфени и слично,аинаку ми е преубава...
   
  На Purelove92 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RedWine

  RedWine Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  61
  Точно така "Познати од непознати причини" .Јас нивнава "кариера" не ја разбирам воопшто и не знам како можат толку луѓе едноставно да побудалуваат по нив. Секој пат кога ќе отворам на мојот ФБ профил почетната е преполна со некоја си Станија,каде била,што денес покажала,што утре планира да покажи,дали излегла по танга или топлес...Мислам.....ноу комент....а и плус тоа што под "вестиве" за нив може да се види дека има едно 9847391 коментари од типот на "Уауууу....Тоа брее...." итн. Жалосно со еден збор жалосно,затоа што мислам дека во денешно време порнографијата ја има насекаде,ама баш на секаде и не се дечкиве наши до толку за да не виделе како изгледа женско тело,па да се чека некоја си стралета да покаже што имала. А жалосно е и за младите девојки кои што ги пратат и старлетите им стануваат идоли :tmi:
  Оваа Ким веќе беснее по Америка,а бе тоа по цел ден за неа да се зборувало....претерано. И што? Типкава демек направи луксузна свадба од милиони долари,за да се разведе по некој ден! И кога ќе ми кажат: Па тоа е Шоу Бизнис.....Ма немој :rock: ...а да погледнеше малку наоколу неа што се дешава во светов?
  А па плус и сестра и на Ким славна без никаква причина ниту пак талент за нешто....пак ќе кажам,мене лично воопшто не ми се интересни!
   
  На daylight и sweet-star им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.521
  Допаѓања:
  72.384
  Пол:
  Женски
  Немаше вакви порано, од каде сега излегоа не знам. Светот се движи во некоја непожелна насока...
   
  На sugarlips, angelche16 и daylight им се допаѓа ова.
 5. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.177
  Пол:
  Женски
  Kim Kardashian mozhebi javnosta ja prepoznava kako starleta, no taa e pred se bogata naslednichka, isto kako Paris Hilton. Ne veruvam deka nekoja od dvete kje stekneshe popularnost (makar i preku amatersko porno) da ne raspolagashe so semejnite pari.
  Ne tolku odamna, Marilyn Monroe beshe definicija za starleta. Neli, najubavata akterka vo svoeto vreme koja povremeno se zanimavala so modelstvo, javna lichnost so iskluchitelen sharm i harizma. I ne beshe samo Marilyn narekuvana starleta, tuku plejada zheni-dzvezdi, denes kultni iminja na Hollywood. Taka shto, mislam deka terminov ne soodvetstvuva i treba da se isfrli od upotreba koga se zbori za aktuelni lica.
   
 6. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  439
  Допаѓања:
  554
  Пол:
  Женски
  Ким Кардашијан не ја следам нешто посебно, но сепак убаво се облача си има свој стил, свое семејство.. Но овие "нашите" старлети се уби боже. Сепак има некои убави како што е Наташа Шавија. Колку и да се прават глупи старлетите, имаат некоја специфичност во нивниот изглед.
   
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
  Старлета = к*рва. Немам никакво мислење за таквите. Ма каква Сораја, каква Станија? Ужас. А да не зборам за Маца Дискреција и Мими Оро. Катастрофа. За странските нема да коментирам. Не сум баш запознаена со нивната кариера.
   
  На elimkd му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Vitaly

  Vitaly Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  2.593
  Допаѓања:
  4.648
  Пол:
  Машки
  Познати се причините.
  Порно видео.