Статисти

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од BojanaLegija, 10 декември 2014.

 1. BojanaLegija

  BojanaLegija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  61
  Размислував, дали оваа тема е погодна за овде? Доколку не, може да ја преместите, избришите. :) Дали сте учествувале во снимањето на некој филм, како статист? Ако да, какво е вашето искуство?