1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Статија за BM Show напишана од Трендо

Дискусија во 'Канта' започната од jabawokee, 20 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jabawokee

  jabawokee Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Веќе се пофали во другата тема :) Оваа ја заклучувам, нема потреба да стои.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.