Статуси кој ве смеат до солзи :)

Дискусија во 'Канта' започната од MysteriousG, 7 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MysteriousG

  MysteriousG Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  28
  Овде пишувајте ги статусите кој ве смеат но во позитивна смисла и не се некој траги комични како во другата тема ... :D Ако има друга ваква тема канта ... :)
   
 2. goddess.Of.chaos

  goddess.Of.chaos Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  1.022
  Допаѓања:
  838
  КоИ/некоИ.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.