1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Статуси

Дискусија во 'Канта' започната од AzSxDc, 24 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AzSxDc

  AzSxDc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  девојки не видов ваква тема на форумов па ако има одма на клуч
  ајде да предложиме имтересни стстусии
  еве јас прва ќе почнам :D
  *Ti nikad neces znati sta moja dusa sanja, nikad neces znati moja prava osecanja, nikada neces znati koliko te srce zeli i da me boli svaka sekunda koja nas deli...=[
  *Znaesh li shto e dale4ina? Da te sakam a da ne te gledam. Znaesh li shto e kopnez? Da te posakuvam a da te nemam. A znaesh li shto e ljubov? I pokraj se pak da te sakam.
  *Не Верувај Дека Те Сака-Не Подавај Му Рака.Само Таквите Успеваат Знај,Рамнодушните Девојки Владеат До Крај!
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
 3. AzSxDc

  AzSxDc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  да е малку слична ама таа е за на фејсбук :D
   
 4. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.701
  Допаѓања:
  1.919
  Пол:
  Женски
  Исто ти се фаќа :) не е битно, администраторите ќе средат, тие знаат најдобро :D
   
 5. rozy

  rozy Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  121
  Idem... padnem... ustanem...popravim krunu... i nastavim dalje!

  And he's got a way of making' me feel
  Like everything I do is perfectly fine
  The stars are aligned when I'm with him
  And I'm so into it! ♥

  Зошто ги затвараме очите кога се молиме ... Кога плачеме ...Кога Сонуваме ... Кога се Бакнуваме??? Затоа што знаеме дека најубавите работи во животот Hе се гледаат со очите туку се чувствуваат со срцето. ♥

  Cuvaj moju sliku ,srce te moje moli jer kopija te gleda a orginal te voli ♥

  Nemoj nikad voljeti, možda nećeš shvatiti, jer kad jednom zavoliš, znaj da ćeš patiti. Zaborav je težak voljenog bića, a ljubav je uvijek neka tužna priča.♥

  Rekli su mi da dan traje 24 sata, da sat traje 60 minuta, da minut traje 60 sekundi - ali mi niko nije rekao da sekund bez tebe traje vecno…
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.931
  Допаѓања:
  66.065
  Пол:
  Женски
  Има теми за статуси на фејсбук и глупави и интересни, има тема за цитати...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.