1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сте имале ли секс на работно местo?

Дискусија во 'На работното место' започната од sweetGirl123, 18 јануари 2011.

 1. sweetGirl123

  sweetGirl123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  6
  Ајде девојки,кога ти се сака-ти се сака! :D
  Дали досега сте имале секс на работно место, и дали некој ве има фатено и забележано ?
  Што после тоа? :D
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.491
  Допаѓања:
  195.450
  Пол:
  Женски
  Има една изрека „Кај што го вадиш лебот, не го вади к**от“. Важи и за мажи и за жени.
  Така што, јас не сум имала, ниту планирам да имам.
  И да не бев мажена, плеткање со колеги, макар и за кратко задоволство не препорачувам. И супер искуство да сте имале, што после? Можеби и ќе помине ако и двајцата сфатат дека било само кратко задоволство, без некои преголеми очекувања. Ама така би било во идеалниот свет. Во реалноста не е така. Едниот може да се „зацапа“ во другиот, а овој само барал задоволство. И сега што?
  Не за џабе во многу фирми се забранети врските меѓу колегите.
   
  На veren, Sannelaa, eloves и 10 други им се допаѓа ова.
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Не сфатив, секс на работно место - со некој колега или секс на работно место - со љубениот? :D
  За првото не доаѓа в предвид, тотално се согласувам со Анат, ниту сум била во таква ситуација, ниту би си дозволила.
  За второто... :$ една од подобрите фантазии ми е таа.
  Секс на моето работно место, нормално со дечко ми.
  Можеби ќе си ја остварам некој ден. ;)
   
  На MilaP, nela.oh, maca99 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. sweetGirl123

  sweetGirl123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  6
  сеекс со љубениот секаккоо :D може и со некој колега,со кој долго време се шмекате и сл :P :P :P
   
  На Traveler91, ADOKI и Petar80 им се допаѓа ова.
 5. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  650
  Пол:
  Женски
  Сум имала фантазии, ама не би имала храброст да ги остварам, не доаѓа предвид :lol:
   
 6. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.408
  Допаѓања:
  125.490
  Аааа, не. Не, фала.
  не дека не сум помислила порано кога немало каде (фантазија за секс на работо место не сум имала никогаш :D ) ама страв ми било да не ми улета некој друг со истата идеја, па да се начекаме :D
   
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  Епа не! А баш имаме одлични простори за тоа. И се мислам еден ден да си ја реализирам фантазијата...и онака навечер се заклучува и никој не е тука, а јас го имам клучот :P

  Со колеги не! И не ни помислувам. Едноставно секој ден ги гледам и никогаш не сум помислила на такво нешто. Ама фантазиите на работното место немам проблем да си ги исполнам со некој друг. Онака да фрлам се од маса и да се правам шефица. Или да исполнувам нечии заповеди и валкани задачи :P :nod:
   
 8. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.160
  Допаѓања:
  15.286
  На сегашново работно место нема теоретска шанса за тоа :D
  А интересно ми е на филм кога ќе видам ги расфрлуваат сите хартии и оп на биро :wasntme:

  Со колега никако. Сум рекла плеткања со колега ЈОК. Иако има некој симпатичен чат пат сепак тоа не сакам да си го дозволам. Па после сите озборуваат, па ти ставаат етикети цела фирма, па недај боже заедно да ве видат па ќе си прават филмови како ние двајца на во канцеларија на биро под биро :lol: итн.
  Не не фала.
  А и имам 100 камери на работа.
  Така да со колега нема теоретска шанса, со дечко ми исто така не. Не сакам на јутуб/јупорн да се гледам после :D
   
  На girl1985 и Caramelle им се допаѓа ова.
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Само орален. Бев девица тогаш, па не ми се даваше така лесно. И да, со колега беше. Не знам зошто, ама секогаш ми одеше муабетот со колегите. И дечко ми ми беше колега.
  Ама не ми беа тоа сериозни работни места. Сега кај што работам ова не би го практикувала, а и не ми се погодени колегите. :rofl:
   
  На Emma2, Alex.T, ADOKI и 4 други им се допаѓа ова.
 10. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  До сега физички НЕ...

  Да, во некои мои луди сексуални фантазии сум замислувала да имам секс на работно место, па расфрлање документи, соблекување на деловни костуми, вратоврски, кошули, сукњи, ама некако на работа кај мене, НЕ БАШ!

  Може да земам клуч и да го викнам дечко ми накај 10 саат навечер кај мене во канцеларија и да изигравам ноти грл...

  :lol: :lol: :lol:

  Ама џабе зборам, не би имала храброст, што знам, ваљда, а :?:
   
 11. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Сум имала да. И тоа дечко ми се потруди да биде што е можно пофилмски, за да ни биде интересно и на двајцата. Нормално, сфатив дека сексот на биро е далеку подобар кога го гледам, отколку кога до доживувам. :D
   
  На sweetGirl123 и stilas7 им се допаѓа ова.
 12. slobodka

  slobodka Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.110
  Допаѓања:
  2.700
  Пол:
  Женски
  Нема шанса!Има толку поубави места за таа работа.И плус зошто да си правам беља во случај некој да ме фати на дело.Искрено не би ризикувала непотребно.На прошлото работно место имавме колега кој си носел девојки за секс на работа, па го фатија и оп-отказ ми дадоа.Ептен ми се исплател сексот.Ха ха .
   
 13. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  621
  Пол:
  Женски
  Секс на работното место, да. Одамна. Сакавме со дечко ми да биде на бирото. Беше возбудливо. Следниот ден на работа се смешкав постојано. Никој не знаеше освен јас ( и врапчињата ). :x
   
  На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  Не, а и немам намера. Додуша не ни работам :D
   
 15. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.928
  Пол:
  Женски
  Аи аи. Една од моите фантазии. 8)
  Перверзија жива, почнувате страсно да се лапате, се допирате лудо, и наеднаш те носи до бирото, ги фрла со рака работите долу, ве крева на масата и ве работи. 8) Онака крената сукњата, тангата настрана и со подвезици. Прав порно филм!
  Сум го имала ова што го опишав, све до детал, само што беше во стан, а не на работно место.
  Штета. |( Пофилмски е и се крева адреналин коа постои можност некој да ве види а вие набрзина се работите. Оу јеа. 8)

  А со колега? Хм, добро звучи иако не знам колку имам муда тоа да го направам. Освен ако е екстра секси и убав, али да биде еднаш и готово.
   
  На Spiceyourlife, Twinkles, La.Reina.Del.Sur и 18 други им се допаѓа ова.
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Леле Лакримоса, денот ми го разубавуваш, дефинитивно :lol:
  Се извинувам за оф топик, морав, преинтересна ми е :)
   
  На srcekrsacka, agirl17, Lacrimosa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
  Не сум имала и не ни помислувам некогаш, било когаш да имам (додека ја имам оваа работа).
   
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.330
  Неее, не до толку перверзија, а и немам услови на моето раб. место :) . Али може да размислувам кога ќе имам свој бизнис и во мој офис со мажот ми :lol:
   
  На ljubicicaa му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.574
  Сум имала со бившиот дечко.Јас бев останата прекувремено на работа,тој дојде во канцеларија по мене,додека јас ги досредував документите,тој пушти порничи на компјутерот,јас му реков дека сериозно мисли да ме деконцентрира.Па,се погледнавме ОНАКА и во наредниот момент,со набрзина поттурната облека веќе пенетрираше во мене,јас бев подлегната на бирото.Беше кратко,ама интензивно,бидејќи канцеларијата е на спрат,ни беше страв да не дојде случајно чуварот во обиколка,ама среќа не се случи.
  Ама чувството не го заборавив(препрепреубаво) и стравот исто така(тој не до толку убав)...
   
  На Traveler91, LaChiquita и rossonerka им се допаѓа ова.
 20. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.644
  Допаѓања:
  9.802
  Пол:
  Женски
  Освен некоја работичка летно време, никогаш не сум била вработена за да имам услови за ова. Ама затоа кај дечко ми на работа... :x најчесто бил сам во дуќан, па штракни клуч на врата и ич не ни е гајле :rock: не имаат и преќинато неколку пати, ама тоа е тоа што го прави сексот повозбудлив :$
   
  На veren му/ѝ се допаѓа ова.