1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сте имале ли секс на работно местo?

Дискусија во 'На работното место' започната од sweetGirl123, 18 јануари 2011.

  1. maca99

    maca99 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    1.819
    Допаѓања:
    1.691
    Не сум ни помислила а плус сите сме жени па и газдарицата :lol: ама сум против ваквите работи-со колега,се знае после како завршува...а со деко ми би можело,па се надевам еден ден и ќе биди баш би сакала 8)
     
  2. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    Секс на моето работно место, нормално со дечко ми.
    Можеби ќе си ја остварам некој ден. ;)[/quote]

    епа јас имав слична ситуација :lol: секс на работното место на дечко ми сега сопруг :lol: ни се можеше работеше и трета смена :D
     
  3. eleni23

    eleni23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 февруари 2010
    Пораки:
    101
    Допаѓања:
    21
    Доаѓаме на работа во петокот сега и само што уклучив компјутер, ни кафе си немав напраено иде директорот и ми вика дојди брзо да видиш што е ова у моја канцеларија. И идеме јас и таа колешката што доаѓаме заедно на работа кога кај директоров у канцеларија столицата скршена и превтрена саксијата со цвеќе и он ни вика што е ова и ние пфффф кога не удри една смеја не можевме да се воздржиме. Тоа некој здраво се лупал у четвртокот вечерта тоа сигурно и моја претпоставка им се скршила столицата и во занесот паднале во саксијата и ја превртеле, кој е сеуште не знаеме иако се шушка, битно се пукнавме од смеење уште се заебаваме. :rock: :clap: :D :rofl:
     
  4. Shoe-Gal

    Shoe-Gal Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2011
    Пораки:
    368
    Допаѓања:
    178
    Баш БИ го направила ова во некој ПАРАЛЕЛЕН УНИВЕРЗУМ! хахахаха... Интересно, и дефинитивно дига адреналин ;)
     
  5. stetoskop

    stetoskop Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    5.388
    Допаѓања:
    171.341
    Потполно се сложувам со тебе Ана,ама не мислат сите така,секој за себе си знае.
    Со колега,ни под разно.
    Со маж ми кај мене или кај него на работа ,очите ќе почнеме да си ги вадиме уште веднаш после тоа.
    Ако можел со мене и јас со него,тогаш можеме и со други,нели? :o
    Ова ти е мач со две оштрици ,затоа нееееее.

    Ама кај него на работа ,изгледа има многу што работат „прекувремено“,особено женскиот свет :envy:
    А за забраните ,меѓу колеги,ма пичат 200 на сат,око да ти се уплаши.
     
    На MilaP му/ѝ се допаѓа ова.
  6. zoki-poki

    zoki-poki Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2010
    Пораки:
    203
    Допаѓања:
    370
    Еееее одамна беше тоа....
    и не, не беше со колешка, туку со девојка....
    И да ви кажам, бироата се одлични за секс :D . Јас сум малку повисок, па мене ми доаѓаа таман, не требаш да се поткревам на прсти :lol:
    А најдобра ствар е да се сексаш на бирото на колешката која те нервирала истиот ден, како мала слатка одмазда :rofl: :rofl:
     
  7. loly89

    loly89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јуни 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    74
    Имам пробано :$ многу јако чувство од една страна уживаш од друга стравуваш дане се сети некој :lol: нормално тоа го направив со дечко ми :)
     
  8. srcekrsacka

    srcekrsacka Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    2.952
    Допаѓања:
    1.752
    се уште не сум вработена, но и да сум НИКОГАШ не би се плеткала со колега :!:
    тоа е строго забрането, но ете во дрзавава ретко кој го почитува тоа :worried: :x
     
  9. Saxobeat

    Saxobeat Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2011
    Пораки:
    207
    Допаѓања:
    99
    Со колега не ама со дечко ми во неговата канцеларија ... мммммммммм... на бирото ....мммм... најубаво
     
  10. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Не се плаши никој нема да се сети :D само ако работното место има камери... ќе те гледаат тие кои имаат пристап до истите :D Леле, кога стигнавте на 17 години да пробате се :x
     
    На zoki-poki му/ѝ се допаѓа ова.
  11. s.t.e.f.a.n.j.a

    s.t.e.f.a.n.j.a Нов член

    Се зачлени на:
    4 јануари 2012
    Пораки:
    365
    Допаѓања:
    51
    една колешка имеше и ја фатифме јас и на шефот жената беше време за пауза и јас отидов во канцеларијата што е ахритекти ни она таму ама одма летааа од работа
     
  12. meU

    meU Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2010
    Пораки:
    2.633
    Допаѓања:
    3.050
    Сум имала и тоа два пати со дечко ми на работа... бевме колеги, сами во смена, убавини .Возбудата е огромна.... :$ си ја исполнив најголемата фантазија :wasntme:
     
    На anuskaNESTLE и Abeja им се допаѓа ова.
  13. girl.23

    girl.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2011
    Пораки:
    2.129
    Допаѓања:
    1.799
    Јас на сите работни места што сум била не можев за газ да се почешам, не па секс да имам. :D
    Не ми ни паднало на памет. :x

    Ама, ако имам своја канцеларија еден ден, (како по серииве), а јас таму газдарица :lol: (многу се исфилмав), е тогаш, зошто да не??? :D
     
  14. green.eyes

    green.eyes Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    2.871
    Допаѓања:
    31.228
    Пол:
    Женски
    Не. А имав шанса, бевме колеги со дечко ми до пред година и пол ]:)

    Се шалам :) И да сакавме такво нешто на работа, немаше апсолутно никаква шанса, работам (и тој работеше) во голема фирма, со еден куп луѓе на сите страни....Дефинитивно невозможна мисија и нешто неизводливо :|
     
  15. bumbuleya

    bumbuleya Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2012
    Пораки:
    259
    Допаѓања:
    105
    На работното место на дечко ми. Пред скоро две години ова, го чекав да заврши и ме прошета малку наоколу, да ми покаже каде работи нели ? :D И така.. непланирано ама бидна во една стара канцеларија :$
     
  16. MarioCasas

    MarioCasas Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2012
    Пораки:
    76
    Допаѓања:
    111
    би сакал такво искуство премногу примамливо, но немозе секаде да се направи тоа, ах колку е само добра таа трета смена
     
  17. sweet25

    sweet25 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    669
    Допаѓања:
    317
    СЕКС на работно место.. ДА или Не ?!

    Не да е убаво. :lol:
    Минатата недела срцушот ми дојде на работа, заклучив канцеларија, ги свртев венецијанерот, и дури уште пред да почнеме едвај дишев :D не знаев дека толку ќе се возбудам. :lol:
    Од се што сме пробале да сега, ова ми беше најадреналинско искуство. :D :rock:
    Исто и кај него на работа, а таму не смее никој да влезе, а он со полна опрема ,
    пиштол на нога и триста чуда на него , таков згоден :inlove:.. и прво гледавме да не бидеме фатени...
    па си се занесовме... :D незаборавно е ... :inlove:
     
    На korcula1 му/ѝ се допаѓа ова.
  18. American.Virgin

    American.Virgin Активен член

    Се зачлени на:
    28 август 2012
    Пораки:
    79
    Допаѓања:
    20
    ууфф дааа...работам како секретарка во една фирма и не е битно која...и таму шефот е многу згоден ......има можеби 26 или 27 год....и ме повика в канцеларија кај него и се случи шо се случи ама го бива чоекот ... :inlove: :P :$
     
    На Traveler91 и Alex.T им се допаѓа ова.
  19. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333

    ајде сега можеби ќе добиеш унапредување :?:
     
    На Traveler91, veren, MilaP и 16 други им се допаѓа ова.
  20. calliope

    calliope Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    1.368
    Допаѓања:
    15.989
    Пол:
    Женски
    Како бе така на 19 години ви се погодува среќата да работите ко секретарки во јака фирма, за шеф за кој не знаете колку години има + да го бива? Where do I apply? :?:

    Он: Немам со кого и невработена сум. Жалете ме. :D
     
    На veren, MilaP, Nausicaa и 8 други им се допаѓа ова.