1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот е личен вкус или одраз на џебот?

Дискусија во 'Канта' започната од elisabeta, 9 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elisabeta

  elisabeta Популарен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2012
  Пораки:
  1.888
  Допаѓања:
  7.534
  Што мислите? Дали стилот што го негуваме е одраз на нашиот личен вкус или пак сепак тоа
  е одраз на нашите џебови?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.835
  Допаѓања:
  60.641
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.