1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стилот на Миранда Керр

Дискусија во 'Канта' започната од doutzen, 19 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  миранда има прекрасен стил мн ми се свиѓа баш како се облекува , ретко прави утки
  п.с ако има бваква тема мозе одма да бришете
   

  Прикачени фајлови:

  • 774.jpeg
   774.jpeg
   Големина на фајлот:
   75,4 KB
   Прегледи:
   91
  • download.jpg
   download.jpg
   Големина на фајлот:
   7,8 KB
   Прегледи:
   90
  • download (1).jpg
   download (1).jpg
   Големина на фајлот:
   8,5 KB
   Прегледи:
   90
  • images (2).jpg
   images (2).jpg
   Големина на фајлот:
   8,1 KB
   Прегледи:
   90
  • images (3).jpg
   images (3).jpg
   Големина на фајлот:
   8 KB
   Прегледи:
   90
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.701
  Допаѓања:
  65.019
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.