Стимулација на Г-точката кај мажите

Дискусија во 'Секс' започната од vodnicka1, 12 февруари 2010.

 1. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Грешен впечаток :)
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.194
  Допаѓања:
  16.705
  Пол:
  Женски
  Па да си ги повреди нервните завршетоци од многу пикање разни предмети.
  Најмалку две мастурбации дневно, секс со врзување, шамарање, плукање, тепање, вибратори, топчиња итн.
  Дали се сексате по цел ден? Правите ли нешто друго? Имате ли време за школо/работа?
  Не бе, зашто осуда, туку отиде во детаљи од сексот па некако ми изгледа ту мач приказната затоа си реков дека мора да фантазираш.
   
  На Stark му/ѝ се допаѓа ова.
 3. staycalm

  staycalm Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  5.709
  Пол:
  Машки
  Нема да си повреди ништо од тие предмети, сепак вибратор, дилдо, топчиња се направени и за анална употреба
   
 4. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Ако се сака, за сѐ се наоѓа време.
  Нигде не реков дека ова се случува при секој секс или секој ден.
  Има периоди кога има вакви игри, има периоди и кога се води љубов.
   
 5. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.194
  Допаѓања:
  16.705
  Пол:
  Женски
  Доста стручен одговор, искуството си го прави своето. :D Се шалам, не се воспалувај одма. :tmi:
   
  На Miki_mat3 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. staycalm

  staycalm Популарен член

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  5.709
  Пол:
  Машки
  Апсолутно ;)
   
  На Robson му/ѝ се допаѓа ова.