1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стимулација со гради (titjob)

Дискусија во 'Секс' започната од Maca_<3, 2 мај 2016.

 1. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Женски
  Девојки пружате ли вакво задоволство на вашите партнери, и уживате ли во тоа ? Ние често практикуваме. :$
   
  На Macor bt, Desi1991k, Moll и 5 други им се допаѓа ова.
 2. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.969
  Допаѓања:
  3.676
  мене мн ме пали ова
   
  На Macor bt, Marko@boy, SugarHoney и 7 други им се допаѓа ова.
 3. tigarche1

  tigarche1 Активен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  dali on mene mi gi fakja gradite ili jas nego?
   
 4. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Женски
  Па тој да ти ги фаќа твоите, или ти самата да си ги фаќаш, ти го става помеѓу нив и уживате..:inlove:
   
  На Japanac, Paris38, Херкул и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. tigarche1

  tigarche1 Активен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2016
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  on mene da j preuuubavo e i mi go stava megju niv a jas sama ne...
   
  На Hristov, the drummer и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 6. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Женски
  Мојов мн. се пали на ова, цицки да му покажам он за 3 мин свршува..:rofl:
   
  На Biny, GirlLove, Desi1991k и 2 други им се допаѓа ова.
 7. makarov

  makarov Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2012
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  Одлично нешто, како и стимулација меѓу бутчиња (читај триење од анусот) и двете се феноменални :)
   
  На Maca_<3 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
  Uf... ubavo. Posebno ako ima golemi gradi a mali bradavici...
   
  На MD17, BoneMachine, ***nekoja*** и 2 други им се допаѓа ова.
 9. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.497
  Пол:
  Женски
  а ако има големи брадавици??
   
  На GirlLove, Херкул, BoneMachine и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.518
  Пол:
  Женски
  togas nisto :lol: ke mu se e*e filmot
   
  На Traveler91, veren, Yipman2 и 9 други им се допаѓа ова.
 11. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
  Ќе исклучам светло.
   
  На Traveler91, MD17, ♣ Alba Viduam ♣ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.607
  Допаѓања:
  321.189
  Подобро мижи, додека станеш по светло и да се вратиш и желба ќе снемаш :headbang:
   
  На Gosh, Petar80, MilaP и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  466
  Пол:
  Женски
  Хахахааа барај довојка со мали брадавици.. :tmi:
   
  На Marko@boy, Arthur и Prijatelot им се допаѓа ова.
 14. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Мене ова не ми е убаво. :worried::puke:
   
  На hermosa, Arthur и anakonda88 им се допаѓа ова.
 15. anakonda88

  anakonda88 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  2.598
  Допаѓања:
  4.497
  Пол:
  Женски
  ни мене
   
  На hermosa, Arthur и BoneMachine им се допаѓа ова.
 16. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
  Тоа е така зашто појма немаш..
   
  На MD17 и piksooki им се допаѓа ова.
 17. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
  Барам бе.. :)
   
  На MD17 и Arthur им се допаѓа ова.
 18. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Па и ти немаш. :rofl::rofl:
  Џабе се фалиш и палиш дека си имал, а си немал. :rofl::rofl:
   
  На honest girl, Arthur, anakonda88 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.379
  Еј, не се карајте, туку почнете да барате жени со мали брадавици. :D
   
  Последна измена: 4 мај 2016
  На Mishela, Arthur, Sanjichka007 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Јас не барам жени, тие ме бараат мене. 8)
   
  На honest girl, Arthur, Madam-A и 2 други им се допаѓа ова.