1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стипендија за средношколци

Дискусија во 'Канта' започната од Hristina-t, 14 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hristina-t

  Hristina-t Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2013
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Кои услови треба да се исполнат за да се зема стипендија во средно училиште каде моше да се аплицира и колку изнесува ме интересира
   
 2. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  требат да имаш освоено 3 дипломи во натревари на републичко ниво
   
  На Hristina-t му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.