1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стипендија од приватна фирма

Дискусија во 'Образование' започната од Emanuellka, 27 август 2016.

 1. Emanuellka

  Emanuellka Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2016
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Дали може приватна фирма да даде стипендија на студент на приватен факултет и која е процедурата?
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.