1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стихови за Св.Валентајн

Дискусија во 'Канта' започната од seasopraime, 4 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. seasopraime

  seasopraime Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
  Знам дека има тема со подароци, ајде некој стихови да напишеме да пробаме како за во честитка да бидат .. :inlove:
   
  На 12masima му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Blabla16

  Blabla16 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  380
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
 3. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.890
  Пол:
  Женски
  Епа канта ко така...модераторките ќе ја преместат,ако требеа.
  А зошто темава е во Љубовни проблеми не чактисвам? :o :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.