Стомак

Дискусија во 'Канта' започната од SubChica, 19 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SubChica

  SubChica Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  1
  Луге јас да прашам с о што ги отстранувате влакната на стомакот? :/
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
 3. jule1989

  jule1989 Активен член

  Се зачлени на:
  20 мај 2013
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  0
  Zdravo
  imam stomak a teloto onaka mi e normalno jadam ovosie zelencuk a izduan stomak kako da go smalam
   
 4. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  10
  Голем паничар сум и ве молам некој нека ми одговори. Пред малце бев ка другар да ми проверел нешо стомак дебелина и да ми каже вежби и диета и пошо е мало напален ме стисна многу силно и неочекувано за стомакот што дури ме запече а замислете треба да добијам за 7 дена. Ако и речам на мама ќе испаничи пошо и вчера ми викаше да не сум ставала многу жешка вода на стомак една недела пред да добијам а и општо лошо било блабла и сеа и мене ме испаничи. :doh:
   
 5. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  10
  brzooooooooooooooooooo -_-
   
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  16.660
  Допаѓања:
  104.047
  Пол:
  Женски
  :dance: :party: :party:
  Бремена си. Ок, се шалам.
  Не ти е ништо девојче, може имаш мала изгореница. Ќе си добиеш редовно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.