1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стравови

Дискусија во 'Канта' започната од Butterfly-Girl, 3 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки :) Овде ќе ги искажуваме своте страфови или фобии. На пример јас многуу се плашам од заболекар, висина, темнина, да останам сама(никој да не ме сака) :worried:
  Јас пребарував и не видов ваква тема, но Ако има слободно клуч ;)
   
 2. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.890
  Допаѓања:
  11.019
  Се плашам од лош брак, од сиромаштија, прерана смрт, страшна болест....кога имав 18 год не мислев вака, ама сега семи се врти во глава, се е можно...
   
 3. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  65
  Пол:
  Машки
  заболекар,.да скршам нешто на гости...тоа :)
   
 4. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.730
  Допаѓања:
  3.498
  Пол:
  Женски
  прерана смрт, височина, змии....
   
 5. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Е даа, заборавив да кажам и јас мн се плашам од прерана смрт и лоши болести :|
   
 6. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.