Страв

Дискусија во 'Канта' започната од Dvolicen, 12 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.484
  Што е Стравот ?
  Како се справувате ?..
  Кој се вашите стравови ...
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
 3. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.484
  :bow: ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.