1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Страници за венчаници...

Дискусија во 'Канта' започната од portugalcanka, 16 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. portugalcanka

  portugalcanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Правам свадба на 10 септември па ке ве молам ако може да ми кажете страни на нет каде што можам да гледам за венчаници. Ве сакам девојки :inlove:
   
 2. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.717
 3. portugalcanka

  portugalcanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  falaaaaaaaaaa :))))*****
   
 4. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  23.000
  Допаѓања:
  198.803
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.