1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Страници за попусти

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од SexiLy, 23 септември 2012.

 1. SexiLy

  SexiLy Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  495
  Допаѓања:
  2.091
  Пол:
  Женски
  Во темава не сакам да се коментираат страниците за попуст, како колектива, сакам попуст или групер, туку некои од нивните зделки кои навистина се исплатат и кои често ги приуштувам.
  Дали и колку сте задоволни? Се случило да имате проблем и каде?

  *Aко постои слична тема, слободно избришете ја.
   
 2. Mama25

  Mama25 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  10.957
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  Кои беа сајтовите за on line попусти како www.wow.mk знам дека имаше повеќе ама не ми текнуваат :?:
   
 3. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
  На Mama25 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  843
  Општи прашања

  Има многу, а скоро сите ги има на едно место на http://www.bagatela.mk
   
  На Mama25 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. irena.1

  irena.1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  4.358
  Допаѓања:
  21.331
  Пол:
  Женски
  На неколку пати ми се случи да купам купон за храна и кога ќе отидам во ресторанот да ми даваат помала порција, помала пастрмајлија или пица. Знам со сигурност затоа што на тие места сум одела и претходно. Неколку пати реагирав и ми беше одговарано , па преку групер, што сакате. Па ако платам преку групер поефтино не значи дека пола порција треба да ми дадат. И така повеќе храна преку вакви страници НЕ КУПУВАМ. А производи или некој чланарини може.
   
  На Ноах-/ и Silver.E им се допаѓа ова.
 6. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.276
  Ирена, одвај ја најдов темава за да го напишам истото. :!:

  Неколку пати и нас ни се случило. Одиме на истото место, добиваме дупло помалку. :puke:

  И на крајот доаѓа за пола цена-пола порција,значи немаш никаков попуст. :^)

  Како смеат вака да лажат и манипулираат со нас ? И повеќе не купуваме купони.
   
  На irena.1 му/ѝ се допаѓа ова.