1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Странски вс турбо фолк :D

Дискусија во 'Канта' започната од tralalala, 12 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  луѓе каква музика слушате ? што мислите за срањето наречено турбо фолк , и по какви места искачате со каква музика мислам , позззззз :D
   
 2. Ashling

  Ashling Популарен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2010
  Пораки:
  1.228
  Допаѓања:
  2.576
  Стрикно во кафани излегувам,каде што има премногу турбо-фолк.
  Омилен сингер ми е Синан Сакич,а од македонските Сузана Гавазова ми е најголем идол.
  Срање сум? :(
   
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.