Форумџика на годината 2020

Страшна случка

Дискусија во 'Канта' започната од brunete, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  Ви се има ли случено нешто страшно,необично и кога ви се случило тоа ?
   
 2. MoonChild

  MoonChild Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  90
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.