1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Струмица Опен Фестивал (Strumica Open Festival)

Дискусија во 'Канта' започната од Beauty161, 16 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Beauty161

  Beauty161 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  316
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Јас такво нешто едноставно нема да пропуштам и денес и утре и задутре сум таму на плоштадот!

  Кои од вас планираат да одат барем една вечер на овој фестивал ?


  16-ти aвгуст, четврток

  - Супер Хикс
  - Дани Димитровска
  - Прљаво Казалиште
  - Бариста КУП
  17-ти август, петок

  - Нокаут
  - Петар Ренџов и Тумбао Салса
  - Ристе Тевдовски со Live Band
  - Харис Џиновиќ
  - Вигор бармен КУП

  18-ти август, сабота

  - Itch
  - Влатко Лозаноски
  - Миле Кузмановски
  - Оркестар Агушеви
  - Цеца Ражнатовиќ
  - Бариста КУП
  - Брзо јадење на хот-дог  Епа ајде драги феминки Струмичани ве очекуваат :* :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.