1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стручни книги

Дискусија во 'Литература и уметност' започната од Reny, 5 мај 2011.

 1. Reny

  Reny Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Ке ве замолам за помош!! Ми требаат стручни компјутерски книги не можам нигде да најдам :( Сите книжари ги свртев во центарот освен во Икона не најдов на друго место нигде... Дали некој знае некоја книжара кај што се продаваат овој тип на книги??? :|
   
 2. oceangirl

  oceangirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  69
  Малку тешко е ова да најдеш.Најдобро побарај во библиотеката на факултетот.Таму би требало да ги има тие книги од кои го предаваат матерјалот.Ако имаш среќа на интернет можеш да најдеш бесплатни книги за симнување,или да купиш книга од Амазон.
   
 3. draganai

  draganai Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  стручни книги од секоја област како и од областа на комјутерите можеш да најдеш во продавницата на Академска Книга која што се наоѓа на улица Максим Горки позади кинг бургер. Сигурна сум дека таму ќе најдеш тоа што го бараш со оглед на големиот избор на стручни книги што ги имаат.
   
 4. tea20

  tea20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2014
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  365
  дечки ми требаат стручни книги за економија, маркетинг, менаџмент?? каде можам да најдам ?
   
 5. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  2.613
  Допаѓања:
  7.518
  Пол:
  Женски
  @tea20 во библиотека имаш голем избор.На интернет се наоѓа нешто (зависи што поточно ти треба), ама повеќе се книги на англиски.Еве ти линк, ако ти е од помош :) https://www.free-ebooks.net/category/academic-economics

  :hai:
   
 6. Lemon

  Lemon Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2013
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  166
  Ги продавам:
  STATISTICS FOR PEOPLE WHO (THINK THEY) HATE STATISTICS
  UNDERSTANDING SOCIAL STATISTICS - Jane Fielding & Nigel
  KEY IDEAS IN PSYCHOLOGY - Ian Stuart-Hamilton
  RESEARCHING SOCIAL LIFE - Nigel Gilbert
   
 7. marchi-cool

  marchi-cool Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 април 2017
  Пораки:
  6.814
  Допаѓања:
  14.159
  Пол:
  Женски
  prodavam strucna literatura od oblasta na medicinata za konkretni informacii pisete vo inboks
   
 8. TheLadyS

  TheLadyS Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Дали некој продава книги од областа на медицината ?
   
 9. NCIS

  NCIS Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  127
  20220831_170306.jpg
  Ja prodavam