1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стручно и кое?или гимназијаа?

Дискусија во 'Канта' започната од CoverGirl88, 8 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CoverGirl88

  CoverGirl88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Е вака,8мо сум и одлична сигурна дека сакам факултет полициска академија ама за жал не знам кое средно да се запишам,пошо мислам дека треба да имаш предзнаење од таа област т.е стручно или може некоја гимназија пр јазична(таа ја сакам)?Совеееееееееееееееет!!
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.