1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Стручно тестирање во МВР

Дискусија во 'Барање работа' започната од Neki123, 17 јули 2018.

 1. Neki123

  Neki123 Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Дали некој има бидено на стручно тестирање за работа во Министерство за Внатрешни работи со Факултет за Безбедност. Ако има такви нека споделат од прилика какви прашања поставуваат .
  Фала