1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Студентски дом

Дискусија во 'Канта' започната од martinaj, 8 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martinaj

  martinaj Нов член

  Се зачлени на:
  6 август 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Кога се аплицира за студентски дом Пелагонија? и накратко како е таму, како распоредуваат по собите ( дали можеш ти да одбереш со некој ако сакаш во соба )
   
 2. eloves

  eloves Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  2.666
  Допаѓања:
  7.602
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.