1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Субвенционирано вработување на лица во социјален ризик

Дискусија во 'Барање работа' започната од Te@19, 12 февруари 2018.

 1. Te@19

  Te@19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2015
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Женски
  Здраво:D Дали некој од Вас аплицирал за ова? Какво ви е искуството ако сте биле вработени преку овој начин?