1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сува коса

Дискусија во 'Канта' започната од Lifeisbeauty, 29 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lifeisbeauty

  Lifeisbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Имам сува, виткана коса. Ниту малку не ја сакам. Би сакала да најдам некое решение против неа. Сум користела капки, регенератори и др., но нема ефект од тоа. Би ве замолила ако знае некој и ако може да ми помогне во врска со овој мој единствен проблем.
   
 2. MermaidKiky

  MermaidKiky Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  294
  Допаѓања:
  221
  Пол:
  Женски
 3. Lifeisbeauty

  Lifeisbeauty Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Благодарам! :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.