1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Судска пракса, пречистени закони, правна литература...

Дискусија во 'Правни совети' започната од pravdiko, 26 мај 2013.

 1. pravdiko

  pravdiko Активен член

  Се зачлени на:
  26 мај 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  4
  До сите колеги и колешки правници сакам да ви го презентирам блогот http://www.pravdiko.com место каде што ќе можете да се послужите со пречистени закони од 2013, судска праса од различни области, прирачници за разни теми и слично...Сето тоа БЕСПЛАТНО и без некој компликации

  Поздрав,
  Правдико- имаш право да знаеш
   
  На Hipster и Abeja им се допаѓа ова.