Суеверност

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 24 април 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.954
  Пол:
  Женски
  Колку сте суеверни,дали сметате дека тоа е добро или пак не...имате ли некој пример?
   
 2. Ann.94

  Ann.94 Популарен член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  1.822