1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Супер Крчко

Дискусија во 'Храна и пијалаци' започната од deMarko74, 29 декември 2016.

 1. deMarko74

  deMarko74 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Машки
  Dami ve molam za iskustvo so super krcko....
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. macunka

  macunka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  204
  Пол:
  Женски
  Никој нема крчко ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.313
  Пол:
  Женски
  Што е тоа?!:^)
   
  На Matotheja, Lolo5 и Dadusicka им се допаѓа ова.
 4. theunforgiven

  theunforgiven Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  1.302
  Допаѓања:
  2.145
  Хахахахахах :)))))))))))) Се изнасмеав, жими све !!!

  Тенџере е у питање :))))))))) Сенаменско.
   
  На Lolo5 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 5. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  54.342
  Пол:
  Женски
  Лелеее домакинка јас..... се изначудив што е (facepalm)(facepalm)
   
  На theunforgiven и Lolo5 им се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.572
  Допаѓања:
  171.532
  Пол:
  Женски
  На Lolo5, Miss.A. и Dadusicka им се допаѓа ова.
 7. Lolo5

  Lolo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2017
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  796
  Пол:
  Женски
  Хахахахахахаха леле ме изнасмеавте. Инаку и јас најпрвин се запрашав што е тоа кога ја видов темата, си помислив дека е име на некој бренд на смоки/чипс. :rofl::rofl::rofl::D:D:D(facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
 8. Okica

  Okica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  208
  Допаѓања:
  477
  Значи , се надевам до сега научивте што е КРЧКО :D, има ли домаќинка да сподели рецепт ?