1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Супер Месечина

Дискусија во '„Другата“ наука' започната од Martin.95, 19 март 2011.

 1. Martin.95

  Martin.95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  0
  Дали ја видовте и дали изгледа голема?
  Ја неможев ништо да видам заради облаците :envy:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Епа и јас не ја видов поради облаците сега ќе чекаме до 2029 годинааааа :devil: :D
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Утре уште ќе биде голема? :?: :D
   
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Не знам, рекоа „Викендов“, а знаејќи дека и утре е дел од викендот, претпоставувам :D
   
 5. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Јас ја видов............
   
 6. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  148
  па нели викндов ќе биде тоа |(
   
 7. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  4.026
  и? поголема беше?

  Јас ја видов накај 21ч не беше нешто посебно поголема, освен што беше полна месечина. Мене петокот пред зори ми се виде некако поголема...