1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сурогат мајка

Дискусија во 'Канта' започната од Martka, 25 март 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Martka

  Martka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 април 2017
  Пораки:
  1.708
  Допаѓања:
  4.460
  Пол:
  Женски
  Феминки ме интересира како и дали функционира оваа постапка кај нас и како....Дали прават во блисково соседство о колку би коштало и колкав е успехот?Ви благодарам на учеството во темата
   
 2. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.556
  Допаѓања:
  31.042
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.