1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сјај за усни

Дискусија во 'Канта' започната од Maeeeee, 12 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  104
  Девојкии..Дали користите сјајови за усни и кои ви се омилени?...Јас најчесто ги користам од Авон и Орифлејм но се случува да купам и од аптека или продавница..Па навалете со предлози...
  P.S јас во моментов користам сјај од авон ColorTrend од праска не остава боја но свети и е супер како за мене...Гоо обожавкамм... :inlove: 8)
   

  Прикачени фајлови:

 2. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

  • dsad.jpeg
   dsad.jpeg
   Големина на фајлот:
   2,5 KB
   Прегледи:
   130
  • sijaj.jpeg
   sijaj.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,2 KB
   Прегледи:
   129
  • ds.jpeg
   ds.jpeg
   Големина на фајлот:
   6,3 KB
   Прегледи:
   129
  • dsa.jpeg
   dsa.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,7 KB
   Прегледи:
   129
  • dssd.jpeg
   dssd.jpeg
   Големина на фајлот:
   5,7 KB
   Прегледи:
   129
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.512
  Допаѓања:
  58.903
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.