1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

С.О.У Гимназија Мирче Ацев-Прилеп-ваше мислење?

Дискусија во 'Образование' започната од Dobie, 28 јули 2013.

 1. Dobie

  Dobie Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  199
  Допаѓања:
  240
  Сите прилепчанки што завршиле во оваа гимназија нека споделат искуства а и сите што сакаат да го кажат своетомислење се разбира :)
  не најдов ваква тема па ако ви е досадна може в канта :D
   
 2. sie

  sie Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  5
  најубавите денови ги поминав во гимназија мирче ацев супер професори супер атмосфера
   
 3. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.530
  па добро училиште е,има некои катиљ професори али добро е. :D