ТВ Невести

Дискусија во 'Свадба' започната од Snow-Queen, 26 септември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Невести од филмови/серии

  Jennifer Lopez, во филмот: за се е крива свекрвата
  [​IMG]

  Фиби од серијата Пријатели
  [​IMG]

  Monika и Cendler од серијата Пријатели
  [​IMG]
   
  На kikav и babybelle им се допаѓа ова.
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Ова е само дел од атмосферата од снимањето на новиот спот на Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет.
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  Sex and the city.
  [​IMG]
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Нови слики од Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.134
  Допаѓања:
  6.030
  Од 5 поста, 3 се за Елена Велевска :rofl: :tmi: Ја имам мерак само Блер да ја стаам.
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Brides War
  [​IMG]

  Marley and me, Jennifer Aniston
  [​IMG]

  The Good Shepherd wedding angelina jolie
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Анабела
  [​IMG]

  Аna Kokic
  [​IMG][​IMG]

  Никако не ми текнува на името,на оваа српска глумица
  [​IMG]
   
 9. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.491
  Мене овие две женички ми беа и двете преубави во улога на невести во Bride Wars. :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Исто и фустанот на таа од Hangover ми беше пре-у-бав!
  Само што сликичка со убав квалитет и кај што може целосно да се види фустанот, не можам нажалост да најдам...
  [​IMG]

  А и на Ферера не ми е лош во Our family wedding. :)
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Kristen Bell, When in Rome
  [​IMG]

  Katherine-Heigl-27-Dresses
  [​IMG]

  princess-diaries-2-wedding-dress-2
  [​IMG]
   
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  Julia Roberts во Runaway Bride
  [​IMG]
   
 12. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.499
  Допаѓања:
  7.880
  Пол:
  Женски
  Фустанот на Бијонсе од Best thing I never had - СОН! :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На simon4etooo и Justice им се допаѓа ова.
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  MILENA CERANIC
  [​IMG]


  Marija Veljković
  [​IMG]

  Slađa Đogani
  [​IMG]
   
 14. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Anne Hathaway -Bride wars
  [​IMG]
  Our family wedding
  [​IMG]
   
 15. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.937
  Пол:
  Женски
 16. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.937
  Пол:
  Женски
 17. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.937
  Пол:
  Женски
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.833
  Допаѓања:
  29.863
  Пол:
  Женски
 19. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.618
  Допаѓања:
  13.937
  Пол:
  Женски