1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ТВ Невести

Дискусија во 'Свадба' започната од Snow-Queen, 26 септември 2012.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Невести од филмови/серии

  Jennifer Lopez, во филмот: за се е крива свекрвата
  [​IMG]

  Фиби од серијата Пријатели
  [​IMG]

  Monika и Cendler од серијата Пријатели
  [​IMG]
   
  На kikav и babybelle им се допаѓа ова.
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Ова е само дел од атмосферата од снимањето на новиот спот на Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет.
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 3. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.017
  Пол:
  Женски
  Sex and the city.
  [​IMG]
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Нови слики од Елена Велевска за песната „Невеста" каде Благоја ја има улогата на зет
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 6. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  Од 5 поста, 3 се за Елена Велевска :rofl: :tmi: Ја имам мерак само Блер да ја стаам.
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Brides War
  [​IMG]

  Marley and me, Jennifer Aniston
  [​IMG]

  The Good Shepherd wedding angelina jolie
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Анабела
  [​IMG]

  Аna Kokic
  [​IMG][​IMG]

  Никако не ми текнува на името,на оваа српска глумица
  [​IMG]
   
 9. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Мене овие две женички ми беа и двете преубави во улога на невести во Bride Wars. :)

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]  Исто и фустанот на таа од Hangover ми беше пре-у-бав!
  Само што сликичка со убав квалитет и кај што може целосно да се види фустанот, не можам нажалост да најдам...
  [​IMG]

  А и на Ферера не ми е лош во Our family wedding. :)
  [​IMG]
   
  На crazylady му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Kristen Bell, When in Rome
  [​IMG]

  Katherine-Heigl-27-Dresses
  [​IMG]

  princess-diaries-2-wedding-dress-2
  [​IMG]
   
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Julia Roberts во Runaway Bride
  [​IMG]
   
 12. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Фустанот на Бијонсе од Best thing I never had - СОН! :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На simon4etooo и Justice им се допаѓа ова.
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  MILENA CERANIC
  [​IMG]


  Marija Veljković
  [​IMG]

  Slađa Đogani
  [​IMG]
   
 14. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Anne Hathaway -Bride wars
  [​IMG]
  Our family wedding
  [​IMG]
   
 15. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.170
  Пол:
  Женски
 16. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.170
  Пол:
  Женски
 17. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.170
  Пол:
  Женски
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.633
  Пол:
  Женски
 19. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  17.170
  Пол:
  Женски