ТУРКАН

Дискусија во 'Канта' започната од indian, 8 јули 2012.

 1. indian

  indian Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2012
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  5
  Дали ја гледате турската серија Туркан и што мислите за неа ?

  -Јас ја гледам интересна ми е :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.107
  Пол:
  Женски