1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Табела за следење на оволуација

Дискусија во 'Канта' започната од SANY4E, 29 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SANY4E

  SANY4E Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Ја симнав табелата ама неможам да ја потполнам,пробав да ја отворам и преку word небиваше
   
 2. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  А може ли некој мене да ми каже што е тоа оволуација? :lol: :$
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Овулација е процесот во менструалниот циклус со кој зрелата фоликула пука и исфрла јајце-клетка во јајцеводот.
   
 4. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.640
  Како е само погодена категоријава чудо едно...
  И после модераторите си ја вршеле работата, а темава цели 19 дена стои ем без одговор, ем на несоодветно место. |(
   
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  А зошто не ја пријавиш темата и во пријавата да напишеш што мислиш? И сама знаеш дека не ти е во ред коментаров тука. На форумов има 7334 теми, и јас мислам дека нормално е модераторите да не забележат некоја тема, затоа е ставен и црвениот извичник - да се пријави.
   
 6. SANY4E

  SANY4E Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Ако некоја од вас знае како да можам да ја потполнам нека каже
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.