1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Табла за повикување духови (Ouija) [2014]

Дискусија во 'Филмови' започната од GossupGirlxoxo, 16 ноември 2014.

 1. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  [​IMG]
  Филмот излезе овој halloween и сега гледам го има и по страните за гледање филмови со превод се вика ouija кај нас познато како табла за повикување духови, хорор филм, го немам јас лично гледано, ако го имате ајде препораки чекам :)))
  Повелете трejлер
   
 2. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.071
  Јас го гледав вчера.
  Не е многу страшен, т.е. не е воопшто. Има некои језиви сцени, другарка ми се сецкаше малку, јас не. Не е тоа тоа да те извади од памет па да неможеш да заспиеш цела вечер.
  Приказната е добра, мене малку крајот не ми се допадна, некако на брзинка се заврши.
  Актерската екипа не ми се допадна, некако многу ладни ми беа, не ги покажаа баш тие емоции што треба да се покажат при такви сцени.
  Да не ти откривам многу детали, зашто ако кажам нешто ќе го сфатиш цел филм одма, се на се ок е, лабав, не е нешто посебно страшен, гледај го, ќе утепаш саат ипол. :)
  Немам некој посебен впечаток за филмов, добар е за коа незнаеш што да гледаш.
   
  На Ana3567 и GossupGirlxoxo им се допаѓа ова.
 3. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  штом не е многу страшен можам да го гледам хахахаха :)
   
 4. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.635
  Допаѓања:
  20.820
  Пол:
  Женски
  Јас го изгледав, и му давам 7.5/10.
  Онака лесен хорор, напнат на некои делови.Интересен и непредвидлив.
  Добар за тепање саат и половина.
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. magic.girl

  magic.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  539
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Не е многу страшен филм но содржината ми се допадна, од мене 7
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.
 6. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.365
  Допаѓања:
  9.285
  Пол:
  Женски
  Епа би го гледала ме заинтересира насловот.
  Духови јеее менр ми е хоби да истражувам за нив. :):)
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.679
  Допаѓања:
  2.930
  Овој го спуштив ама не сум го гледал. Ми го препорачуваат како добар хорор.
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. H.O.P.E.

  H.O.P.E. Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2015
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  93
  Пол:
  Женски
  Го гледав пред неколку месеци и тогаш ми беше премногу страшен бидејќи го немав гледано The Conjuring. :lol: Интересен е, ама не е многу страшен.
  Овој филм го препорачувам на оние кои не сакаат многу страшни филмови. :D
   
  На GossupGirlxoxo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. GossupGirlxoxo

  GossupGirlxoxo Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2014
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  Не е лош ама не е нешто страшен..
   
  На H.O.P.E. му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.912
  Допаѓања:
  75.419
  Пол:
  Женски
  Добро филмче, има некои лоши сцени кои можеле подобро да ги осмислат, но океј е.