1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Таблети за џвакање со јаболков оцет

Дискусија во 'Диети' започната од PHW, 21 јануари 2013.

 1. PHW

  PHW Активен член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  не сретнав никаде по форумот, па решив да прашам
  дали ги имате користено ? .. и имаше ли некакви резултати ?