1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Таблети од хмељ

Дискусија во 'Канта' започната од kathy96, 11 јануари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kathy96

  kathy96 Нов член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки, би сакала да ве прашам дали на некоја ви се познати таблетите од хмељ? Слушнав дека тие придонесувале за поголеми гради, односо го полнеле сунѓерестото ткиво на градите, полнејки ги празните клетки. Истражував на интернет и ме изненадија позитивните мислења, но би било подобро доколку се консултирам со некоја која лично ги користела. Исто така, каде би можела да ги набавам? Ги барав во неколку аптеки, но ми рекоа дека се ретки бидејки биле на природна база.
   
  На Jasnabasna му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.