1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Тажна сум...:(

Дискусија во 'Канта' започната од NataliCeto, 25 февруари 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. NataliCeto

  NataliCeto Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Epa toa e toa....ednostavno tazna sum....ako mozete nekako da me razveselite :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.806
  Приклучи се на темата НА ДВА-ТРИ РЕДА МУАБЕТ. Расположение загарантирано :up:
   
 3. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.984
  еве од мене едно сликиче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   

  Прикачени фајлови:

 4. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Си се сетила на нешто затоа си тажна,ништо не е без причина :D
   
 5. Irena93

  Irena93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  До денот е јас лани на овој ден го допрев дното на мојата депресија дефинитивно убедливо најлош ден во мојот живот. Али каков преиод следеше после тоа... :D :D :D :mrgreen: Немаш гајле иди легни си утре е нов ден :)
   
 6. A.srcuska

  A.srcuska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  21
  Секогаш кога си тажна помисли дека УТРЕ Е НОВ ДЕН ! 8)
   
 7. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.482
  Допаѓања:
  7.537
  Пол:
  Женски
  Абе ќе помисле човек дека утре е нов ден, ама утре или е исто или некогаш и полошо, зошто сум депресивна луѓе неможам да си објаснам
   
 8. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  86
  I mene me fakaat periodi depresivna sum po nekolku dena se negativno misla,nisto ne mi e kako sto treba ama pa brzo ke mi pominat posle mi e se ok bas sea pred nekolku dena se skarav nesto so deckoto i posle so denovi sve za nikade mislev ama si pomina.Ne razmisluvaj mnogu koga si vo takov period najdi si nekoja zanimacija misli pozitivno i veke utre ke bide podobro
   
 9. maserkaTA

  maserkaTA Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2010
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  7
  Секогаш кога си тажна излези со другарките на кафе и оговарајте малкууу, а може и некој муабет за лудориите кои сте ги правелее...тоа ќе ти го смени малку расположението... ;) Позз...
   
 10. lale

  lale Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2010
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  4
  i na neme mi se slucuva da se rastazam bes da ja znam prcina da bidam razocarana no koga ke se toa sluci jas ednostavno mislam na ubavi raboti, nesta sto bi sakala da mi se slucat i na ubavi migovi sekogas ja baram svetlinata na krajot od tunelot. Pa taka si pomagam i ne dozvoluvam da padnam vo depresija. Potrudi se da go napravis istoto a potoa te molam pisi mi dali ti pomogna da go podobris raspolozenieto
   
 11. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  50
  вклучи се кај дијалектите и ке се изнасмееш или www.vicoteca.com.mk и мораш да се насмееш
   
 12. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Без причина не можеме да бидеме тажни, пример или помислуваме на нешто или читаме нешто што би не растажило, гледај да ги растргнеш мислите што те растажуваат , прочитај некоја добра книга, прочитај некој виц или посети некој забавен портал, има многу работи кои што можат да те расположат, но се зависи од тебе.
  И не заборавај Смеењето го продолжува животот !
   
 13. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  6.137
  Пол:
  Женски
  И јас сум...многу ;(
   
 14. The.Fame.Monster

  The.Fame.Monster Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2010
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  24
 15. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  just smileeeeee! :) :) :) :)
   
 16. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  тажна сум често амаа не е се млеко и мед .. затоа не се нервирајте колку и да сте тажни :*

  [​IMG]
   
 17. Minniex3

  Minniex3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  12
  денес не ми е денот.. некако тажно се осеќам ;(
   
 18. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Убав ми беше денот, но откако се вратив и се уклучив на форумов многу се растажив и разочарав и... не мис е зборува повеќе, не ми се пишува... ништо веќе не ми се прави тука! ;( ;( ;( ;( ;(
   
 19. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.291
  Пол:
  Женски
  Зошто така Ози??? Прочита ли нешто што не треба???
   
 20. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Не прочитав нешто што не треба, но... нема да ме разбереш драга Лолипоп :( Глупаво е да си игнориран, нели??
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.