Тажни љубовни приказни

Дискусија во 'Канта' започната од Didi-13, 28 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didi-13

  Didi-13 Активен член

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  12
  Дај ставете некоја тажна љубовна приказна (може и ваша) Ми се плаче па да се исплачам малце .... ;( ;( ;(
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.