1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Таксист нападнал жена

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од christinnn, 25 јули 2019.

 1. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.836
  Пол:
  Женски
  Ќе ти дојди некоја наркоманка, ќе ти укради новчаник и пари додека ти си го заработуваш парчето леб возејќи такси. Ја бркаш од колата при што таа почнува да ја демолира. Притоа полугола и издрогирана.

  Ќе ти се спојат жичките и ќе ја турниш, а таа под дејство на дрога летнува ко партал и не успева да стани.

  И на крај, таксистов е крив бидејќи му се споија жичките и изреагира како што изреагира. А оваа наркоманкава - жртва..

  Зборувај ми за правда, за обострано гледање на нештата. Кхм...

  *Преместено од темата Сакам да кажам...
   
  На Alisa22, AnnabelLee, nica и 15 други им се допаѓа ова.
 2. Brinetka

  Brinetka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  7.880
  Пол:
  Женски
  Дали е ова е за тоа видеото шо се врти по социјалните мрежи?
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.534
  Пол:
  Женски
  Од каде ти е информацијава, денес баш читав и објави и коментари, ама не прочитав вакви детали. А баш ме интересираше што конкретно се случило пред таа да почне да му ја уништува колата и пред тој да ја бутне полугола
   
  На SummerGirl, Brinetka и christinnn им се допаѓа ова.
 4. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.836
  Пол:
  Женски
  Да, баш сега го гледав.
   
  На Brinetka и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. Brinetka

  Brinetka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  7.880
  Пол:
  Женски
  Јас реално се запрепастив не знам кој е прав кој крив, ама ова од девојката шо го видов... Немам зборови, реално страшно, не дека го бранам таксистот
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 6. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.836
  Пол:
  Женски

  Абе види, страшна е глетката ама по коментарите таксистот го распнаа, а неа светица ја направија.
  Дека жена бе. Небитно што направила и што претходело на тоа таксистот така да изреагира. Мене тоа ме изнервира ептен.
   
  На Alisa22, SummerGirl, Tanjamm и 7 други им се допаѓа ова.
 7. Brinetka

  Brinetka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  7.880
  Пол:
  Женски
  Да не гледаат од двете страни.
  Прво жената е полугола, се закачува на бришачите на колата демек сака некоја штета да направи, а овој одговара за секоја оштета шо ќе се деси на колата нели таксист. Ама не гледаат ни оваа шо лошо сторила и сите врз таксистот.
  Не знам како почнало и кој е крив, ама одма го осудиа човекот, ама сепак многу чудно шо изреагира овој така насилно врз жената
   
  На sj *O*, SummerGirl, Tanjamm и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  Од кај знаеш што се десило? Кој ти кажа дека е наркоманка?
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 9. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.836
  Пол:
  Женски
  Прочитав.
  Женава е гола сред бел ден, плус лета ко пердув и не успева да стани . Закачена е на хауба и ја демолира колата.
  Мене не ми личи на нормална, тебе?
   
  На sj *O*, Alisa22, SummerGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 10. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  А бе тоа што е гола не значи дека е наркоманка, можеби пред тоа се влечеле па и ја искинале маицата. Не знам што се десило пак ќе кажам, све е тоа само нагаѓање.
   
  На CameliaMiller, sj *O*, Zavisnaodblago и 7 други им се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.088
  Допаѓања:
  163.452
  Пол:
  Женски
  A бе ајде. Кога имаш ситуација со проблематична личност, викаш полиција, а не кутриот тој што така сочно со урлање „дрољо“ бутнува човек (исто ќе реагирав и маж да беше) на тротоар каде што можеше и глава да искрши.
  Никаде нема официјална информација дека е наркоманка и дека му украла новчаник, тоа или дека е психички болна го шпекулираат едни, а други па укажуваат на сликата дека и модрици има, па може да е нападната претходно и затоа се нафрлила на колата. Со случајот полиција треба да се позанимава, ние може само да нагаѓаме.
  А јас никој не видов нејзе светица да ја направи, ама затоа разни гадотии од луѓе по повод оваа ситуација се изјаснија дека и нивни жени да им ги оштетат колите најскапоцени, и полошо би завршиле :puke:
   
  На CameliaMiller, sj *O*, ane.bella и 24 други им се допаѓа ова.
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.211
  Допаѓања:
  56.921
  Жена со крвав нос и црвен грб во очигледно нарушена можност за расудување се убидува да нанесе штета на колата на таксист кој ја треска на земја.
  Прво што ви текна е дека е наркоманка, а не дека се обидел да ја силува? Уау...
  Не знам што се случило, ама состојбата во која е жената е загрижувачка. Ич не верувам дека гола му влегла во такси и овој ја пуштил, па уште и ја возел додека не му украла телефон и новчаник, па чекал да му го нападне таксито за да ја нападне.
  Не сте нормални со претпоставките.
   
  На CameliaMiller, sj *O*, ane.bella и 26 други им се допаѓа ова.
 13. Nausicaa

  Nausicaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.438
  Допаѓања:
  20.014
  Која и да е причината, животот на таксистот не бил загрозен за да реагира со насилство. Тројца мажи наспроти една жена. Абе ајде. Нема оправдување за постапката.

  Ама Македонија е ова, така да не ме чуди што бришачи се побитни од жена која очигледно не е добро.
   
  На CameliaMiller, sj *O*, Mrs. Lovett и 23 други им се допаѓа ова.
 14. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  14.380
  Допаѓања:
  114.578
  Пол:
  Женски
  Жената се возела во таксито и му ги украла телефонот и паричникот,тој се обидел да ја спречи да бега.
  Според Кајганџија кој има другар полицаец.
   
  На Zavisnaodblago му/ѝ се допаѓа ова.
 15. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.878
  Допаѓања:
  223.652
  Пол:
  Женски
  Со ќотек?
   
  На CameliaMiller, sj *O*, WildMk и 2 други им се допаѓа ова.
 16. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  14.380
  Допаѓања:
  114.578
  Пол:
  Женски
  Не се однесувала нормално.
  Сите имаат свои гледишта на инцидентов...
  Јас ќе речам дека и двајцата претерале.
   
  На Alisa22, Glossy-girl и Zavisnaodblago им се допаѓа ова.
 17. Nausicaa

  Nausicaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 декември 2013
  Пораки:
  3.438
  Допаѓања:
  20.014
  @LiliBoz, со ќотек, со сексуален напад...?
  Жената е полугола. Зошто?
  Ама тоа никој не го ни спомнува. Сите го бранат таксистот.
   
  На CameliaMiller, sj *O*, Zavisnaodblago и 7 други им се допаѓа ова.
 18. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.878
  Допаѓања:
  223.652
  Пол:
  Женски
  Немам гледиште.
  Ко ќе си ги решам прво моите проблеми тогаш може ќе се замарам со туѓи. А може ни тогаш
  .
   
  На Antebellum, Juicy, Robson и 5 други им се допаѓа ова.
 19. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.878
  Допаѓања:
  223.652
  Пол:
  Женски
  Сведокот е должен да даде изјава, а не да зазема страна.
  Но да се потсетиме каде живееме..
   
  На CameliaMiller, Mrs. Lovett, Martka и 2 други им се допаѓа ова.
 20. christinnn

  christinnn Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  20.836
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20190726-002747.png

  Ако е болна и има психички проблеми нека си го бара чарето на друго место.

  Го демолира и крши таксито од кое таксистот вади леб. И што да прави овој, да и аплаудира? Или па да чека полицијата да се појави тек наредниот ден откако ќе се направи штета која тој треба од свој џеб да ја плати. Лошо е кога ќе се спојат жичките.

  Не е дека го бранам и сум скроз на страната на таксистот, ама не се гледаат двете страни од приказната.
  Зошто мене, вас не ве нападни вака некој?
   
  На Alisa22, nica, Petar80 и 11 други им се допаѓа ова.