1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Талго козметика

Дискусија во 'Лице' започната од mirandakerr14, 8 јуни 2011.

 1. mirandakerr14

  mirandakerr14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки :)
  Ми треба добар совет !
  Дали некој од вас има пробано нешто од козметиката на Талго и дали е добра особено кремите за лице. Имам проблематично лице и пробав многу креми но соодветната сеуште ја немам пронајдено.

  Благодарам однапред!
   
 2. antica20

  antica20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  27
  Абе самото име кажува се талго е скратеница за талог или на жаргон кажано БАТАК, не чини за ништо ја имам користено и јас и некој другарки а и секој што кажал нешто за неа кажал лошо.