1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Танана ориблети

Дискусија во 'Диети' започната од Sunshine88, 17 април 2012.

 1. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  Не знам дали има ваква тема..Ако има нека биде префлена на соодветно место.
  Ги земав овие за проба, наводно би требало да има резултати за 4 недели. Е сеага , некој дали ги има пробано, да сподели искуство. Ме плаши да не случајно може да имаат контра дејство. Сега ќе почнам и диета што ја гледав на форумов, па да видиме.
  Иначе овие се 140 денари во аптека, се лижат, имаат убав вкус ама сепак не ми се верува за ефектот.
   
 2. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  417
  Бидејки помина многу време, ме интересираат импресии. Имаат ефект?
   
 3. asa

  asa Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  4
  Има новости?
   
 4. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  Никој друг изгледа не ги знае, за жал јас 3тата недела ги прекинав, а на нив пишува дека најмалце 4 недели треба да се познава ефект..Е сега јас што приметив беше дека ја немаше подуеноста на стомакот.....
  А прекинав, зошто немав пари у тој момент да си купам, а да земам за недела дена џабе...ке треба од почеток да почнам..
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.228
  Допаѓања:
  41.464
  A што е ова? :^) Jас знам дека на времето имаше едни капки од оваа фирма :)
  A и ефтина фирма се, да не те боли срце за 100 и некој денари да пробаш нешто, заразлика од 2100... |(
  веќе знаете на што мислам