Танц

Дискусија во 'Слободно време' започната од Gordana10, 23 јануари 2010.

 1. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  E дали некој бил во тоа во горче петров кај пожарната студио
  како е?
  викаат дека е добро 400 ден се плака месечно?
   
 2. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Не знам да танцувам и веројатно нема да научам. Не сум многу заинтересирана.
   
 3. naughtygirl

  naughtygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2013
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  100
  Стомачен танц... Обожавам :)
   
 4. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  31.057
  Пол:
  Женски
  Многу би сакала да научам танго,валцер и други такви танцови. Многу ми се некако елегантни и интересни.
   
 5. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.661
  Допаѓања:
  25.106
  Пол:
  Женски
 6. love-it

  love-it Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2014
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  78
  Јас веќе одам на балет 5 години и обожавам балет. :inlove:
   
 7. Tikvice

  Tikvice Популарен член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2013
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  235
  Пол:
  Женски
  како мала одев на модерен балет а сега си танцувам по дома и кога искачам прекрасно го правам тоа :D
   
 8. mileystar

  mileystar Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  740
  Допаѓања:
  2.095
  Пол:
  Женски
  Уф,ги обожавам танцовите,румба,самба,само што не знам да ги играм :( .А имам голема желба! ;)
   
 9. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Од мала танцувам така да хоби ми е :D
  Од мала одев на натпревари за танцување и на 5 год земав 1во место после пак одев на истиот натпревар ама ништо не бидна. Потоа одев на школа бевме на натпревар и таму, сега нема ништо а би сакала да одам. Ехх јас талентирано дете сум од мала :rofl:
   
 10. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.467
  Допаѓања:
  29.784
  Пол:
  Женски
  Не знам да танцувам,а и немам некој посебен интерес.
  Јас сум антиталент за музика и се што е поврзано со неа.Им се восхитувам на оние што умеат да танцуваат и сакам да ги гледам.И тоа е дел од уметноста.А таа бара не само талент,туку и труд за да се постигне успех.
   
 11. Maria.Vampire

  Maria.Vampire Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  438
  Не сум по танцови.Но еве нешто што ми привлече внимание деновиве се латино танцевите.Ке ја одвојам румбата. :D
   
 12. ColoursOfTheRainbow

  ColoursOfTheRainbow Популарен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  1.187
  Допаѓања:
  2.404
  Пол:
  Женски
  Ааа највеќе ме бива за тверк :D (twerk). И тоа е (мислам) некој вид на танц :wasntme: Јас се научив летото, па подучив една другарка, таа се научи па ги научивме сите другарки (освен една).
  Twerk team 2014 четирите другарки, и дечкото на една другарка :rofl:
   

  Прикачени фајлови:

  На marijaz му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Pretty123

  Pretty123 Активен член

  Се зачлени на:
  16 април 2014
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  7
  Ahahaahahahahahahahaha me iзнасmea :D :rofl: :lol:
   
  На ColoursOfTheRainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 14. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  Дали знаете како може да се стане професионален латино танчар?
  Дали има професионален курс, или можеби кај нас има факултет?
  Сакам тоа да стане моја професија, ако не професија барем одлично хоби!
  ???
   
 15. p.ana-77

  p.ana-77 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  DALI IMA KURSEVI ZA STOMACEN TANC VO BT...?
  pls odgovorete :hai:
   
 16. p.ana-77

  p.ana-77 Нов член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  :@ :@ :@

  ALOOOOOOOO
  OTI NIKOJ NE ODGOVARA ZA SOMACEN TANC
  TOLKU NEMA NEKOJ OD BT NA FORUMOV.........................????????????????????
   
 17. Freja.Stella

  Freja.Stella Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  49
  Има ли курс за хип хоп во Кочани и Струмица и некои подетални информации кој знае нека ми пише ЛП мн ми е битно и за двата града :)
   
 18. Lola3

  Lola3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
  Некој да има информации за Брејк А Лег во Скопје, студиото за хип-хоп? Месечна членарина и термини на проби?
   
 19. Freja.Stella

  Freja.Stella Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2014
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  49

  Како успеа?
   
 20. Janina

  Janina Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2015
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  383
  Пол:
  Женски

  Obozavam vakov <3