Танц

Дискусија во 'Слободно време' започната од Gordana10, 23 јануари 2010.

 1. ubavica25

  ubavica25 Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2015
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  каде во Македонија има часови за ориентален танц,и
  каде се продава таква гардероба?
   
 2. FlOrIjA01

  FlOrIjA01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  8
  Има ли танцов клуб во Скпје што нуди програма за кореографии на познати хитови, без да треба да се определиш на некој правец како латино или хип-хоп?
   
 3. Kikikikiri0405

  Kikikikiri0405 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2016
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  274
  Пол:
  Женски
  Знаете ли дали во Кавадарци има место каде се држат часови за танцување?!
   
 4. GabyTranceॐ

  GabyTranceॐ Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2015
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Здраво сакам да се запишам на танц танчарски има марбал ама два пати неделно знаете ли др екипа
   
 5. Matea Ballerina

  Matea Ballerina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  Знам полка,танго,валцер,фламенко,полоњеза
   
  На Liu му/ѝ се допаѓа ова.
 6. kikin

  kikin Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  3.962
  Допаѓања:
  13.199
  Пол:
  Женски
  Во аеродром некаде танци, латино или било какви за вежбање има ли? Значи не профи, туку часови по танци, не зумба, баш танци некакви како хоби?
   
  На senjorita-v му/ѝ се допаѓа ова.